Letní minikurz
JÓGA PRO ŽIVOUCÍ CHODIDLA, KOLENA A KYČLE
středa 17:30 - 19:00

8.8. - 29.8. 2018

minikurz 4 lekcí - lze i jednotlivě v případě, že kapacita kurzu nebude naplněna (informace budou zveřejněny zde a v rozvrhu studia)

Veronika Švecová

Nadcházející měsíce přímo zvou k bosonohým procházkám na lukách, v lesích, na plážích a někdy i ve městě. Tyto letní radovánky obnažených a svobodných chodidel přeneseme i na podložku, kde budeme zkoumat, procvičovat a vnímat naše chodidla v plné délce a šířce - vždyť jejich složitá struktura s klenbami příčnými, podélnými, přednožím, jednotlivými prsty, patami, kotníky odpovídá jejich důležité funkci, a to nosit nepoměrně vetší zbytek našeho těla světem ve vzpřímené poloze.

 

Chodidla bývají věrným zrcadlem našeho těla, odráží tak nejenom problémy kloubů dolní končetiny, ale stejně dobře vypovídají o naší pánvi a páteři. Není tedy tolik překvapivé, že problémy s chodidly jsou hojně rozšířeným fenoménem napříč generacemi, ať už ve formě haluxů, ostruh, plochých chodidel či drápkovitých prstů.  

 

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé neb lekce budou kombinovat objevné a experimentální cvičení s jemně dynamickým jógovým plynutím.  Vítaný je každý, kdo si chce hrát se svými chodidly a zároveň jim poskytnou příjemnou péči. Pokud Vás aktuálně trápí problémy s chodidly, kotníky či koleny a nevíte, zda by byly lekce pro Vás vhodné, prosím napište nám email na info@akasha.cz.

 

8.8. - 29.8. 2017 17:30 - 19:00

4 lekce - 840 Kč

v případě, že kurz nebude obsazený je možné docházet na jednotlivou lekci 230 Kč

Přihlašujte se prosím přes následující odkaz:

JÓGA PRO ŽIVOUCÍ CHODIDLA