Těhotenská jóga s technikami Hypnoporodu (otevřené lekce)
od 16.4. 2019

úterý   11:30-12:45

Kateřina Plzáková

 

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii, odbourává stres a učí, jak se napojit na miminko. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu, a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže.

V rámci gravidjógy se nacvičuje také dýchání a polohy k porodu. V kombinaci s hypnoporodními technikami jde o jedinečný způsob, jak si zvýšit sebedůvěru a jak se připravit na hladký porod beze strachu.

Úkolem jógy v těhotenství je zejména:

  • posílit tělo, udržovat ohebnost kloubů, pružnost svalů a vazů a tím se připravit na rostoucí váhu a velikost bříška

  • zklidnit mysl, emoce rozvířené neustále se měnícími hormonálními hladinami v těle a pomoci se tak s novou životní situací na emociální rovině vyrovat

  • předcházet a/nebo eliminovat zdravotní obtíže související s těhotenstvím (například křečové žíly, pálení žáhy, bolesti dolních oblastí zad, únava, nespavost, zavodnění a další)

  • fyzicky i psychicky připravit na porod a následující péči o miminko

Pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičily, je vhodné začít až po ukončeném

1.trimestru s ohledem na svůj zdravotní stav.Lekce stoji  220 Kč/75 minut

Na lekci můžete také využít předplacenou kartu (5 vstupů za 1025 Kč), další info zde

 

Drahé těhotné jogínky, pokud chcete uplatnit lekce jógy pro těhotné u pojišťovny, tak si prosím vždy po každé lekci řekněte lektorce o doklad, zpětně doklady na otevřené vstupy nevystavujeme! 

 

Vhodnější pro účely pojišťovny, která proplácí systematickou (tj několikaměsíční) návštěvu kurzů, je pořídit si permanentku na těhotenskou jógu. Doklad Vám samozřejmě rádi vydáme na místě, při nákupu permanentky.