Terapeutická jóga nejen pro zdravá bedra

čtvrtek 8:30 - 9:30

28.května - 9.července 2020 
Nela Anna Perglová

 

Hluboký stabilizační systém zahrnuje břišní a zádové svalstvo, ale hluboké bederní svaly nejsou standardně popisovány jako jeho součást, přesto se navzájem velmi významně ovlivňují...

Psoas je ,,mostem,, mezi dolním a horním tělem, je významný pro naši emoční i fyzickou stabilitu. Na kurzu se seznámíme s funkcí psoatu a jeho propojení s ostatními částmi těla. Jaké jsou jejich vzájemná vztahy a výpomoc...Přiblížíme si souvislosti s širokým svalem zádovým, bránicí, břišními svaly, multifidi, pánevním dnem i jakou souvislost má s kyčlemi, bedry a chodidly... A možná zjistíme i jak společně žijeme během každodenního života... Naši snahou bude rozvíjet empatii k vlastnímu tělu a uvědomění proč daný pohyb děláme a co tím chceme dosáhnout.

V kurzu se propojují přístupy inspirované prací Liz Koch, Katy Bowman, fyzioterapií, DNS, spirální dynamikou, Feldenkraisovou metodou a jógovou terapií.

Kurz je vhodný pro ty z vás, kteří se o bederních svalech chtějí dozvědět další souvislosti, ať už pro vaši praxi či využití v běžném denním životě. Také pro ty, kteří řeší: bolesti spodních zad, nadměrné menstruační křeče, bolesti kyčelních kloubů, bolesti v tříslech, skoliózu, napětí kolen, krku a kotníků, poruchy močového měchýře a trávicí potíže.

V ceně kurzu jsou i materiály pro domácí praxi a emailová či telefonická konzultace. V případě, že kurz není naplněn je možné po domluvě přijít i na jednotlivou lekci.

Minimální počet přihlášených pro otevření kurzu je 8 osob.

Kurz:          8 lekcí / 160 Kč/lekce

Drop in:     190 Kč 

1.280  Kč

Please reload

jaro 2020

Ceny  jsou uvedeny  včetně DPH

Kamenická 2 - Praha 7

vchod za rohem z ulice Kostelní

 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

napište nám na info@akasha.cz

(dotazy, zařazení do mailling listu, informace o kurzech)

tel.:  723641948

​© Copyright 2013 Akasha Studio.