top of page
feldenkrais_foto+na+web.jpg
3 x sváteční lekce Feldenkraisovy metody s Veronikou Švecovou
 
neděle 19.12. 19:30 - 20:30
pondělí 20.12. 19:30 - 20:30
středa 22.12. 19:30 - 20:30

Veronika Švecová

Tři lekce Feldenkraisovy metody, které můžete využít samostatně nebo dohromady jako možnost zklidnění, hlubokého odpočinku a naladění se na sebe sama ve svátečním čase. 
Lekce budou probíhat přes platformu ZOOM. Není potřeba předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou metodou. 
Lekce můžete využít jako formu náhrady / doplnění kurzu, pokud jste chodili na jakýkoliv kurz s Veronikou Švecovou. 
Cena za lekci je 180 Kč. REGISTRACE ZDE (do poznámky napište, který den / dny se registrujete)
Cena všech 3. lekcí je 450 Kč. REGISTRACE ZDE
Pokud se chcete účastnit a z finančních důvodů nemůžete, prosím zaregistrujte se i tak, ráda Vám zašlu přístupové údaje. 
O FELDENKRAISOVĚ METODĚ aneb co to vlastně je? : 
  • Feldenkraisova metoda ve formě skupinových lekcí je označována jako “Awareness Through Movement®” (Pohybem k sebeuvědomění). Lekce jsou založené na slovních pokynech, které navádějí k individuálnímu prožití, zkoumání a provedení pohybu. Důraz se klade na objevení a objasnění nějaké pohybové funkce, kterou v kontextu každodenního života nevnímáme, protože se pohybujeme více “automaticky” a “nevědomě”.

  • Feldenkraisova metoda je velice systematickou pohybovou metodou (lekce jsou sestaveny až s “matematickou” pečlivostí), která ale zároveň klade důraz na individuální prožitek a vede k větší vnímavosti a citlivosti.

 

  • Lekce jsou vhodnou pohybovou aktivitou v případě pohybových obtíží, menších zranění a chronické bolesti. Jsou také skvělým doplňkem pro sportovce, tanečníky, herce, hudebníky a vůbec pro všechny, kteří mají chuť se pohybovat s větší lehkostí a bez zbytečného úsilí.

 

  • Lekce jsou svým charakterem meditací v pohybu a krásně ilustrují, že větší fyzické pohodlí vede k většímu psychickému klidu a pohodě!

  3 x sváteční lekce
ON-LINE

bottom of page