top of page
Přihlašování na kurzy a semináře: informace a podmínky

 

Přihlašování a platba:

Na kurzy a semináře se registrujte skrze online formulář na našich webových stránkách (dostanete se k němu kliknutím na registrační odkaz na příslušné stránce kurzu či semináře). Po registraci obdržíte informační email s podrobnostmi týkajícími se platby a rezervace místa na semináři. Pokud Vám email nedorazil je možné, že zapadl do spamu, zkuste ho prosím prohlédnout. V případě, že jste registrační email neobdrželi, nás prosím kontaktujte na info@akasha.cz.  Registrace na seminář je závazná. Místo na semináři máte rezervované po zaplacení zálohy, doplatek uhraďte buď elektronicky (pod příslušným variabilním symbolem) do data konání semináře, nebo v hotovosti na místě.

 

Storno podmínky

Workshopy:

Odhlásíte-li se více než 14 dnů (v případě mezinárodních seminářů 21 dnů) před začátkem semináře, převedeme Vám zálohu na jiný seminář. Takto převedenou zálohu je nutné uplatnit do 1 roku.  

Odhlásíte-li se do 14 dnů (v případě mezinárodních seminářů 21 dnů) před začátkem semináře, Vaše záloha je nevratná. Při uhrazení plného kurzovného platí, že 50% z částky Vám převedeme na jiný seminář, druhá polovina je nevratná. V den začátku semináře, v jeho průběhu nebo po jeho skončení nárok na vrácení nebo převedení kurzovného odpadá. Můžete za sebe poslat náhradníka/ici, o této skutečnosti nás prosím informujte předem.

Pokud se workshop / kurz neuskuteční z důvodu malého počtu účastníků či jiné neočekávané události, bude Vám vrácena celá částka.

 

Kurzy:

Promeškané lekce z kurzů nelze převést na další běh kurzu či na jiný kurz.

Odhlásíte-li se více než 14 dnů před začátkem kurzu, převedeme Vám zálohu na jiný kurz, workshop či lekce jógy. Takto převedenou zálohu je nutné uplatnit do 1 roku.

Odhlásíte-li se do 14 dnů před začátkem kurzu, je Vaše záloha nevratná. Při uhrazení plného kurzovného platí, že 50% z částky Vám převedeme na jiný kurz, seminář či lekce jógy, druhá polovina je nevratná. V den začátku kurzu, v jeho průběhu nebo po jeho skončení nárok na vrácení nebo převedení kurzovného odpadá. Můžete za sebe poslat náhradníka/ici, o této skutečnosti nás prosím informujte předem. V případě závažného dlouhodobého onemocnění je možné převod části kurzovného. Tento převod nelze uskutečnit zpětně, o této skutečnosti je potřeba studiu informovat neprodleně.

 

Zařazení do newsletteru (informace o dalších kurzech a seminářích ve studiu Akasha) :

Spolu s registrací je Váš email zařazen do databáze kontaktů newsletteru studia Akasha. Kontaktní údaje budou použity pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí emailem (newsletter posíláme cca 10x do roka, mimořádně informujeme o také o mezinárodních workshopech). Studio Akasha prohlašuje, že údaje nebudou poskytnuty třetím stranám. Pokud si nepřejete zařazení do newsletteru, uveďte to prosím v poznámce v online přihlášce, nebo kdykoliv později kliknutím na odkaz pro odhlášení přímo v obdrženém emailu.

Další informace, které se týkají zpracování osobních údajů v souvislosti se zasíláním newlsetteru najdete ZDE

 

Podmínky jsou platné v tomto znění od 21.12.2016

bottom of page