Míša Laversova.jpeg

Jóga je cesta, na kterou jsem vstoupila v roce 2009. Je to cesta, na které se učím pokaždé něco trochu jiného, a při tom stále to stejné. Jóga je práce i hra s tělem ve všech jeho rovinách. Tělo současného člověka, vystavené neutuchajícímu divokému informačnímu hluku a šumu může sloužit jako brána do krajin tišších, meditativních, kde snáze zaslechneme i nějakou tu odpověď, radu, nebo alespoň okusíme oázu skutečného klidu, odpočinku a načerpáme sílu, když se jí zvenku nedostává.

Pochopila jsem, že nejvíce přináší ta jóga, kterou jsme schopni žít v každodenním životě. Když jsme vnímaví a doma ve svém těle, můžeme okusit rovnováhu a harmonii v životě. Principy jógy a meditativní techniky elegantně přenosné do svízelných i radostných okamžiků života jsou to, co můj život usnadňuje, obohacuje a co se pokouším sdílet i se svými studenty.

Pevně věřím a potvrzuje se mi, že kdo se vydá cestou jógy, prospívá nejen svému zdraví tělesnému a duševnímu, ale celkově zlepšuje kvalitu svého života a životů těch blízkých i vzdálenějších. A to stojí za to.

Mými nejpřísnějšími i nejlaskavějšími učiteli jsou mí drazí, má dcera, příroda ve své rozmanité dokonalosti - a z těch jógových (a meditačních) učitelů zejména Míša Svatošová, Elena Brower (jejíž kniha Art of Attention / Jóga - Umění pozornosti vyšla v mém překladu v roce 2015), Tara Brach a Lucie Königová.

Akreditace Instruktor Hatha Yoga - MŠMT/ FISAF, Specializace Hatha jóga, Specializace Dětská jóga; Handel Group - Coaching for Yoga Practicioners; Handel Group - Yoga Meets Life Coaching

https://www.facebook.com/emilieemova

https://www.instagram.com/mischa_heartcore/

Míša Laversová