romantika.jpg

Workshop se bude konat ve dnech:

v pátek  17.7. od 18:00-21:00

v sobotu 18.7. od 9:30 - 13:00, 15:00 - 18:00

v neděli 19.7. od 9:30 - 13:00, 15:00 - 18:00

Cena workshopu 2.240,- Kč

Víkendový workshop - AKROJÓGA
17.7.-19.7.2020

Petra Matlachová a Ondřej Caha

Léto 2020

Srdečně vás zveme na intenzivní akrojógový víkend do Akashi v Praze.


Připravili jsme pro vás startovací víkend, kde se naučíte a upevníte základy akrojógy, kde si budete moci užívat společného pohybu beze strachu a v plné svobodě a radosti.


„Na pevných základech se nejlépe staví“: to je naše motto pro celý tento víkend. Proto tento seminář je vhodný pro všechny začátečníky a také pro mírně pokročilé, kteří již absolvovali základní kurz nebo nějaké workshopy.


Budeme postupovat systematicky od jednoduchých prvků ke složitějším, kde budeme společně objevovat důvěru, spolupráci a rovnováhu. Vyzkoušíme také techniky „spotování“, kde hlavní „spotter“ je báze, aby strach nebrzdil v dalších pokrocích. Můžete se připravit na překonaní výzev a zároveň na laskavé terapeutické létání a uvolňující závěrečné masáže.


Témata, kterými se budeme věnovat:
Dech a zpevnění, efektivní rozcvičení těla, společné linie a rovnováha, flow a kreativita, bezpečné padání (výstupy), hry a skupinové prvky, orientace v prostoru hlavou dolů (inverze), pozornost a naslouchání, uvolnění při masáži a terapeutickém létání, ...


Víkend je vhodný pro naprosté začátečníky i mírně pokročilé, není potřeba se hlásit v páru, většinou budeme cvičit ve třech či více lidech. Prostor bude vybaven tatami a když bude hezké počasí budeme cvičit venku nedaleko Akashi.


Těšíme se na vás
Peťa a Ondra :)