top of page
pluh.jpg
kurz JEMNÉ JÓGY pro začátečníky a mírně pokročilé zaměření na hrudník, ramena a dech
PODZIM 2022
NA ŽIVO (na Letné Praha 7) NEBO ON-LINE (platforma ZOOM)

STŘEDA 19:15 - 20:30

7.9. - 12.12. 2022 (14 lekcí)

Veronika Švecová

Volnost a pohyblivost našeho hrudníku jsou důležité faktory ovlivňující zdraví celé naší páteře a našeho dechu. Přirozeně pohyblivá žebra, hrudní kost a hrudní páteř podporují plný pohyb naší bránice, ovlivňují stav našich ramen a lopatek. 

Přijďte se zbavit zbytečného stažení, napětí a bolesti v hrudníku a ramenou a objevte možnost se pohybovat s volností a radostí na jógové podložce i mimo ni.

V tomto kurzu se zaměříme na komplexní pohyblivost celé oblasti hrudníku, ramen a lopatek a jeho přirozené propojení s pánví a hlavou. 

Dalším malým tématem, které budeme rozvíjet na pozadí, bude téma práce na základních inverzních pozicích (spodní pes a jeho variace, můstek a svíčka). 

Kurz je vhodný pro všechny, začátečníky i pokročilé, kteří hledají způsob jemné, ale účelné jógy zaměřené na oblast hrudníku, ramen a dechu. Není třeba předchozích zkušeností s jógou. Prosím neváhejte psát na info@akasha.cz, pokud máte nějaké dotazy spojené s náplní / vhodností kurzu. 

 

 

Prostředky, které budeme využívat: 

- Feldenkraisova metoda

- jemné jógové cvičení a princip vinjása jógy 

- neinvazivní práce s dechem

 

- cena kurzu na živo: 3360 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 3080 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page