top of page
Edited Image 2013-3-11-14:45:1
kurz Jemné vinjása jógy : ROVNOVÁHA A SÍLA

kurz pro mírně pokročilé a pokročilé

KURZ A LEKCE JSOU URČENY POUZE PRO STUDENTY, KTEŘÍ V MINULOSTI NAVŠTĚVOVALI LEKCE, není určen pro začátečníky a pro ty, kteří na lekce s Veronikou nikdy nechodili (v případě dotazů piště na info@akasha.cz)

středa 17:30-18:45

4.1. - 12.4. 2023

Veronika Švecová

Jógová pozice přesahuje statické setrvání v nějakém tělesném tvaru. Jádro vinjása jógy spočívá v procesu pohybového zkoumání, kdy se určité pozici postupně přibližujeme a postupně vzdalujeme.

Tyto lekce se budou věnovat především tématu rovnováhy, jejímu hledání a ztrácení. Základem nám bude práce s oporami, vyvažování a inteligentním použitím síly. 

Velkou inspirací nám bude Feldenkraisova metoda, jejíž je Veronika také lektorkou. 

 

Z takto směřované jógové praxe můžeme čerpat nejenom hravost, radost, ale také zdravotní přínos z rozmanitého pohybu.

Studentům obou typů kurzů (na živo i on-line) budou k dispozici materiály k domácí praxi formou záznamů z lekcí. 

- cena kurzu na živo: 3600 Kč / 15 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 3300 Kč / 15 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

 

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

 

                    

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page