image-asset.jpeg
kurz JEMNÉ JÓGY : pánev a kyčle 
NA ŽIVO (na Letné Praha 7) NEBO ON-LINE (platforma ZOOM)

ST 19:15 - 20:15

5.1. - 9.3. 2022

Veronika Švecová

Oblast kyčlí a pánví je ústředním tématem nejenom v jógových pozicích, ale především v aktivitě běžného žití a sportu. Je pro to jednoduchý důvod - pánev i kyčle jsou naším skutečným středem, který je ale bohužel často smyslově i pohybově deprivovanou oblastí. Plnohodné nevyužití pánve souvisí často s naším životním stylem, pohybovými návyky, sterotypy....proto pokud si přejete 

 

Lekce si budou klást za cíl nejenom přinést příhodnou pohybovou inspiraci a "výživu" pro oblast kyčlí, pánve, ale také otevřít prostor jejich vnímání, které využijeme v životě mimo podložku. 

Kurz je vhodný pro všechny, začátečníky i pokročilé, kteří hledají způsob jemné, ale účelné jógy zaměřenou na tuto oblast. Není třeba předchozích zkušeností s jógou. Prosím neváhejte psát na info@akasha.cz, pokud máte nějaké dotazy spojené s náplní / vhodností kurzu. 

 

 

Prostředky, které budeme využívat: 

- Feldenkraisova metoda

- jemné jógové cvičení a princip vinjása jógy 

- neinvazivní práce s dechem

 

- cena kurzu na živo: 2300 Kč / 10 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 2100 Kč / 10 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt.