MALY KURZ JT PRO POKROCILE s LUCII
top of page
image-asset.jpeg
kurz JEMNÉ JÓGY pro propojení chodidel, kolen, kyčlí a pánve
JARO 2022
NA ŽIVO (na Letné Praha 7) NEBO ON-LINE (platforma ZOOM)

ST 19:15 - 20:15

30.3. - 22.6. 2022 (14. lekcí)

Veronika Švecová

Naše nohy nás nosí celý život. Často jimi hýbeme automaticky a nevědomky je neúměrně zatěžujeme nebo naopak nevyužíváme dostatečně.

Tím vzniká bolest a nepohodlí v chodidlech, kolenou nebo i jinde na celé ose dolní končetiny.

V lekcích budeme hledat prostřednictvím pohybu, vnímání a jógových pozic přirozený a efektivní přenos síly od chodidel k naší páteři a naopak.

 

Budeme si tak otevírat cestu k lepší chůzi, rovnováze a uvolněné a stabilní pánvi!

Kurz je vhodný pro všechny, začátečníky i pokročilé, kteří hledají způsob jemné, ale účelné jógy zaměřenou na tuto oblast. Není třeba předchozích zkušeností s jógou. Prosím neváhejte psát na info@akasha.cz, pokud máte nějaké dotazy spojené s náplní / vhodností kurzu. 

 

 

Prostředky, které budeme využívat: 

- Feldenkraisova metoda

- jemné jógové cvičení a princip vinjása jógy 

- jemné uvolňování a masírování

- neinvazivní práce s dechem

 

- cena kurzu na živo: 3290 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 3010 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page