top of page
zac obraz 3.jpg
kurz Jemná vinjása jóga : probuzená páteř

kurz pro mírně pokročilé a pokročilé

středa 17:30-18:45

8.9. - 15.12. 2021 (lekce se nekoná 17.11.)

Veronika Švecová

Páteř je naším středem - fyzicky propojuje pánev a hlavu, paže a nohy. Páteř je pohyblivá díky důmyslnému "řetězu" jednotlivých obratlů, které mají tendenci se na některých místech spojit a ztratit svoji individuální pohyblivost. To může vést k přetěžování některých úseků páteře a naopak nevyužívání jiných. 

 

V kurzu se budeme věnovat probouzení páteře pohybem a pozorností, budeme vracet pohyb a cit do míst, která často stagnují. Výsledkem našeho zkoumání a cvičení bude radostnější jógová praxe respektující individualitu naší páteře a pohyb zad bez napětí a bolesti při běžných denních aktivitách. 

 

Lekcemi se budou protkávat následující témata:

  • hledání a objevování délky a prostoru v páteři při předkládání, zaklánění, rotacích, otáčení a uklánění

  • hledání přirozených jógových ásán

  • vstupování do pozic skrz postupné rozvinutí pohybu ("pohybová vlna")

  • přirozené napřímení páteře 

 

Kurz je určen pro mírně pokročilé (zkušenost s jógovým cvičením) a pokročilé. V případě dotazů prosím piště na 723 641 948.

 

Studentům obou typů kurzů (na živo i on-line) budou k dispozici materiály k domácí praxi formou záznamů z lekcí. 

- cena kurzu na živo: 3080 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 2800 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

 

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

 

                    

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page