top of page
neckpain_edited.jpg
kurz JEMNÉ JÓGY : hrudník, šíje, ramena a paže
NA ŽIVO (na Letné Praha 7) NEBO ON-LINE (platforma ZOOM)

ST 19:15 - 20:15

8.9. - 15.12. 2021 

lekce se nekoná 17.11. z důvodu státního svátku

Veronika Švecová

Oblast hrudníku, šíje a ramen je jednou z částí našeho těla, kde pociťujeme ztuhlost, nepohodlí a případně i bolest. Tyto problémy nesouvisí pouze se životním stylem (práce u počítače, rukodělné práce nebo nošení břemen včetně dětí : ), ale s celkovým stavem páteře a propojením horní poloviny těla s naší pánví. 

V tomto kurzu budeme pracovat s uvolněním i s posílením celé oblasti, tak abychom dodali hrudníku, krku, ramenům a paží chybějící pohybovou pestrost a abychom se vůbec naučili vnímat, které pohyby způsobují napětí a ztuhlost.

Přijďte objevit, jaké je to žít a pohybovat se s volnými rameny a měkkou šíjí!

 

 

Prostředky, které budeme využívat: 

- Feldenkraisova metoda

- jemné jógové cvičení a princip vinjása jógy 

- neinvazivní práce s dechem

 

- cena kurzu na živo: 3080 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 2800 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page