MALY KURZ JT PRO POKROCILE s LUCII
top of page
Foot-Extrinsic-and-Intrin_edited.jpg

JARO/LÉTO  2021

ON-LINE

Jemná vinjása jóga pro živoucí chodidla, kolena a kyčle

ST 18:00 - 19:15

21.4. - 23.6. 2021 

Veronika Švecová

Chodidla věrně odráží stav našeho těla, zrcadlí pohyblivost, stabilitu a vůbec pohybovou komunikaci kloubů dolní končetiny - kotníků, kolen, kyčlí.

V rámci on-line lekcí budeme zkoumat, procvičovat a vnímat naše chodidla v plné délce a šířce - vždyť jejich složitá struktura s klenbami, přednožím, jednotlivými prsty, patou, napojením na kotníky, koleno a kyčel odpovídá jejich důležité funkci, a to nosit nepoměrně vetší zbytek našeho těla světem ve vzpřímené poloze.

 

Hlavní náplní lekcí bude rozvoj vnímavosti, pohyblivost a síly v celé dolní končetině. 

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, budou kombinovat objevné a experimentální cvičení s jemně dynamickým jógovým plynutím.  

 

Vítaný je každý, kdo si chce objevovat svá chodidla, kotníky, kolena a kyčle a zároveň jim poskytnou příjemnou pohybovou péči.

 

Pokud Vás aktuálně trápí problémy s chodidly, kotníky či koleny a nevíte, zda by byly lekce pro Vás vhodné, prosím napište nám email na info@akasha.cz.

  • cena: 1900 Kč (10 on-line lekcí)

  • Záznamy lekcí budou všem studentům bez ohledu na způsob docházky (on-line či "na živo" ze studia) poskytnuty. Více informací o on-line formě najdete zde

 

                    

bottom of page