Glynis Hull-Rochelle

 

Glynis žije v Praze od roku 1993. Její pohybový slovník je značně rozmanitý - tanec, tai či, či kung, capoeire, slackline (moderní provazochodectví), trampolíny, šály, masáž a především akrojóga. Glynis pohyb zbožňuje a všechny tyto dynamické aktivity jsou pro ni propojeny právě potenciálem pohybu jako meditace. 

S jógou se Glynis setkala v roce 1995 a v roce 2004 dokončila 500. hodinový učitelský kurz Iyengar jógy, v roce 2013 pak 250. hodinový intenzivní kurz Aštangy a vinjása jógy. 

Glynis se ráda věnuje studentům, pomáhá jim nalézt vlastní vývoj v jógové praxi, její lekce jsou energické, radostné a svěží. 

Glynis hovoří plyně anglicky i česky, tak se rozhodně nebojte dorazit i pokud není angličtina Vaší silnou stránkou.

Glynis vede v Akashe páteční lekce akrojógy, které spojují AYF (AcroYoga Fit) a akrojógový jam session. 

AYFit a JAM:

Zábavná a energická lekce, která kombinuje přístup AYFit a jam session. AYFit pracuje s akrojógovými pozicemi dynamicky a systematicky, vychází z kombinace akrojógy a inteligentního posilování vlastního těla. Po hodině následuje klasický akrojógový jam. 

 

Glynis Hull-Rochelle has been living in Prague since 1993. She has found meditation through movement through dance, tai chi, chi gung, capoeira, acrobatics, slackline, trampoline, aerials, massage and much more. Yoga has been her companion since 1995. In 2004 she graduated from a 500-hour Iyengar yoga teacher training course and in 2013 she took a 250-hour Ashtanga/Vinyasa course. Glynis always has energy to share with others and strives to help each student find value and growth in the practice. Her classes are upbeat and fresh. If your English is not perfect, come anyway.  It's a great way to learn, and Glynis speaks fluent Czech, just in case!

 

AYFit and JAM
AYFit is a fun class that gets you into Acroyoga poses by working up to them systematically and carefully in a dynamic way. The one-hour AYFit class will be a warmup to a supported acroyoga jam. Beginners and more advanced acroyogis welcome!