MALY KURZ JT PRO POKROCILE s LUCII
top of page
gettyimages-1358233687-612x612_edited.jpg
kurz Jemná vinjása jóga : asána jako cesta

kurz pro mírně pokročilé a pokročilé

KURZ A LEKCE JSOU URČENY POUZE PRO STUDENTY, KTEŘÍ V MINULOSTI NAVŠTĚVOVALI LEKCE, není určen pro začátečníky a pro ty, kteří na lekce s Veronikou nikdy nechodili (v případě dotazů piště na info@akasha.cz

středa 17:30-18:45

30.3. - 22.6. 2022

Veronika Švecová

Jógová pozice přesahuje statické setrvání v nějakém tělesném tvaru. Pokud nám jde v józe o správné zaujímání pozic, znehybnění v nějakém ideálním snímku, můžeme se tím ochuzovat  o nenahraditelný proces postupného pohybového zkoumání, v kterém se určité pozici přibližujeme a také vzdalujeme. Často jógovou klikatou cestou a malými pohybovými experimenty přijdeme jógové pozici lépe "na kloub", než když volíme přímou cestu.

V tomto kurzu budeme hravě objevovat různé současné jógové pozice díky somatické práci (především Feldenkraisově metodě), která ve svém jádru klade důraz na cestu než na cíl.

 

Z takto obohacené jógové praxe můžeme čerpat zdravotní přínos jógové praxe, hravost a přirozenou všímavost a laskavost.  

V lekcích budeme objevovat cestu k pozicím (asánám):

  • převráceným pozicím (svíčka, stoj na hlavě)

  • balancím (stoj na předloktí, stoj na rukou)

  • záclonovým pozicím (most, velbloud)

 

Kurz je určen pro mírně pokročilé (zkušenost s jógovým cvičením) a pokročilé. V případě dotazů prosím piště na 723 641 948.

 

Studentům obou typů kurzů (na živo i on-line) budou k dispozici materiály k domácí praxi formou záznamů z lekcí. 

- cena kurzu na živo: 3290 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit na živo na Letné, budete mít možnost připojit se eventuálně on-line a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

- cena kurzu on-line: 3010 Kč / 14 lekcí (lekcí se budete účastnit přes platformu ZOOM a budete mít přístup k nahrávkám lekcí)

 

Studenti mohou využít po dobu trvání kurzu individuální lekce Feldenkriasovy metody (Funkční integrace) s Veronikou za zvýhodněnou cenu. Pro více informací prosím volejte Veronice na 723 641 948. 

 

                    

Bojíte se registrovat na živé lekce z důvodu "lockdownu"?

V případě, že vláda omezí či zruší možnost skupinových lekcí, budete si moci vybrat, zda Vám bude vrácena poměrná částka za nevychozené lekce nebo v případě zájmu přejdete na on-line výuku. 

Pro více informací využijte telefonický nebo emailový kontakt. 

bottom of page