Akrojóga pro (věčné) začátečníky

čtvrtek 19:30 - 21:30

6.února - 25.června 2020 (nekoná se 13.2. a 28.5.2020)

Petra Matlachová & Ondřej Caha

 

Připravili jsme pro vás kurz akrojógy. 

Jestliže se rádi bavíte a máte rádi výzvy, budeme se na vás těšit každý čtvrtek od 19:30.

 

Akrojóga je skvělá volnočasová aktivita, nejen že si užíváte zábavu s přáteli, ale i posilujete a protahujete tělo. Acroyoga má mnoho blahodárných účinků: hubnete, získáváte svaly, aktivně rozhýbáváte páteř (vhodné zvláště při sedavém zaměstnání), získáváte flexibilitu, učíte se funkčně komunikovat, získáváte větší důvěru v sebe a ve své schopnosti, trénujete vůli a mnoho dalšího. Avšak tyto účinky jsou mimovolné - důležité je, že při cvičení se bavíte a užíváte si mnoho smíchu, který prodlužuje život. Tyto fyzické účinky se projevují i ve vašem osobním životě. Máte více zdravé sebedůvěry, síly, motivace a jste spokojenější. 

 

Kurz je určen pro všechny začátečníky se zkušenostmi i bez nich. Během každé lekce proběhne rozcvička, nácvik inverzí, různé společné posilování a létání (kdy jeden nese druhého). Na závěr lekce se zrelaxujeme buď individuální relaxaci, partnerskou jógou nebo krátkou masáží. 

 

Na lekce není potřeba vůbec nic, snad jen pohodlné oblečení, ve kterém můžete být i hlavou dolů. Když přijdete s partnerem, tak to je výhoda, ale rozhodně to potřeba není, protože vždy cvičíme ve třech nebo ve více lidech. Na kurz můžete příjít bez partnera! Vždy je prostor pro dotazy a individuální dopomoc. 

 

Čemu se budeme věnovat:

únor, březen : technika základních pozic (úchopy, linie, zpevnění, práce se středem těla a rovnováhou

 

duben, květen : flow (přechody, dynamika, ladnost, kreativita, washing machines) 

 

červen : upřesnění a vybalancování dovedností (tématické hodiny na specifické oblasti akrojógy– asym, basym, balance, roly,...)

Kurz: 19 lekcí / 225 Kč lekce

4. 275 Kč

Please reload

zima/jaro 2020

Ceny  jsou uvedeny  včetně DPH

Kamenická 2 - Praha 7

vchod za rohem z ulice Kostelní

 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

napište nám na info@akasha.cz

(dotazy, zařazení do mailling listu, informace o kurzech)

tel.:  723641948

​© Copyright 2013 Akasha Studio.